חווית האימונים

אימונים קבוצתיים

מסגרת מקצועית
לאימונים אפקטיביים

קבוצות הריצה, השחייה והטריאתלון ב-NRspirit  הן המסגרת המקצועית לאימונים אפקטיביים, בסביבת עבודה מיוחדת. הייחודיות שלנו – אמנם אימון קבוצתי, אבל מותאם באופן אישי לכל מתאמן.

התוצאה: שגרת אימונים מהנה, מספקת תוצאות, יוצרת ושומרת על מוטיבציה גבוהה ומשמעת עצמית.
בנוסף, הדרכה של שני מאמנים בכל אימון. כך מתאפשר לנו לקדם באופן אישי כל אחד מהמתאמנים ולהשיג שיפור דרמטי בכושר גופני, בטכניקה, בסיבולת לב-ריאה, בקצב, בחיזוק וגמישות.

תגבור משמעותי לפעילות

שני אימונים חודשיים נוספים,
ללא תשלום נוסף

אימון הפתעה פעם בחודש

אימון יוצא דופן, בדרך כלל ריצה במקום וזמן יוצאי דופן. למשל, ריצת  טיול במסלולים מיוחדים; ריצת לילה; אימון איכות בים; ריצת שליחים; ריצה חברתית בנושאים נבחרים, וכדומה. מועד אימון ההפתעה אינו קבוע ומדווח בתחילת כל חודש.

אימון העשרה, פעם בחודש

אימונים תומכים – חיזוקים, גמישות, אימון פונקציונאלי; וגם הרצאות בנושאים רלוונטיים כתזונה, פיזיולוגיה, מנטליות  וכדומה. ולהשלמה: כל מתאמן זוכה לתוכנית אימון שבועית, הנשלחת אליו במייל ומוגדרת כשיעורי בית

קבוצת אימוני שחייה

אימון שחייה פעם בשבוע, שמתמקד בטכניקה, סבולת, שיפור מיומנות, קצב וכושר שחייה. פתוח למתאמני טריאתלון וגם למי שאינו נמנה עם קבוצות הריצה.

קבוצת כושר מתקדם

אימון שבועי נוסף (עלות מיוחדת למתאמנים שלנו) ופתוח גם למי שאינו נמנה עם אחת מהקבוצות שלנו: אימון כושר איכותי, המשלב חיזוקים עם סיבולת, כוח מתפרץ עם עבודה ממוקדת על שרירי ליבה, טכניקה עם גמישות.

קבוצת אימון לילדים

ילדים זה שמחה, ואם הם מתאמנים בקבוצת ריצה זה כבר אושר גדול!

במגרש האימונים שלנו הם ירכשו כמה 'חברים' טובים, שיסייעו להם כמעט בכל תחום אפשרי בחייהם:

רווחים נוספים: שיפור דרמטי בכושר הגופני, הפחתת משקל עודף, חילוף חומרים משופר, עיצוב הגוף, תחושות ואנרגיות חיוביות, ערנות וחיוניות. 

גם עבור ילדים ריצה יכולה להיות חלק מחוויה גדולה, שבזכותה ילמדו להכיר עצמם באופנים שלא הכירו קודם, לפגוש בגבולות חדשים וליצור תפיסה בטוחה ועצמאית של עצמם. הפריצה קדימה לא תאחר לבוא וכך גם ביטוי יכולות שעד כה התקשו לבטא.

ואל תשאלו את עצמכם אם הם צריכים את זה. תשאלו אם מגיע להם…

ניתן להצטרף לקבוצת הילדים, שאימוניה משותפים לילדים עם צרכים מיוחדים – היבט מעשיר נוסף לאימון!  

קבוצת אימון טריאתלון נשים

פריצת הדרך

"אין מתנות חינם" אומר הפתגם, וקבוצת טריאתלון הנשים שלנו ושל מועצת נשים כפר-סבא היא הוכחה ניצחת לכך. המחיר אפילו גבוה מאוד: מאמץ, זיעה, חריקת שיניים, השכמות, התכווצויות שרירים ותשישות. אבל שימי לב לתמורה: פריצת דרך משמעותית בחייך! לא פחות.

ההזדמנות

קבוצת טריאתלון נשים היא הזדמנות אולי חד-פעמית עבורך לפצוח במערכת יחסים חדשה עם עצמך; להכיר ולפרוץ גבולות שעד כה אפילו לא חלמת להתקרב אליהם; ולהעניק לעצמך מתנה גדולה: יכולת פיזית ומנטלית, שתשמש עבורך נקודת מוצא להצלחות נוספות בהמשך, ולא רק בספורט.
קבוצת טריאתלון הנשים שלנו פתוחה לנשים מכל הסוגים, הגילאים, המידות, האמונות והמעמדות.

הטריאתלון

קצת על הטריאתלון: בטריאתלון תשחי, תרכבי על אופניים ותרוצי, וכדי להכין אותך לכך תעברי אימונים מגוונים, שמערבים שרירים רבים, ביניהם השריר החשוב מכולם: המוח (mind). ולכן גם נאמן אותך גם בהיבט המנטלי, כך שכבר בתחילת התהליך תרגישי ותדעי: אני שווה!  

האתגר

עד כאן ודאי כבר הבנת שבטריאתלון, ההכנה המנטלית והלוגיסטית שונה מהכנה בכל ענף אחר. נדרשות יכולות לעבור מפעילות מאומצת מסוג אחד לפעילות מאומצת מסוג אחר; ונדרשים תרגולים לוגיסטיים למעבר בין ים (בגד ים) לאופניים (בגדי רכיבה, נעליים, כפפות, קסדה), לריצה (נעלי ובגדי ריצה).

שורה תחתונה: מדובר באתגר מרתק, מספק ומגוון. אימון והתנסות יוצאי דופן, גם למי שכבר עושה ספורט וגם למי שטרם הניעה בגופה ולו שריר אחד.

הבחירה

אז אם החלטת לבחור בעצמך, שעכשיו תורך, ולהשקיע בפרויקט הזה שהוא את, אנחנו מחכים לך.