עולם התוכן

מאמרים, טיפים והמלצות בדרך לאימון מוצלח

מוזמנים ליהנות מעולם שלם של ידע שצברנו לאורך הדרך

לכל אחד יש חלום וכל אחד רוצה להגשים אותו. אם החלום שלך קשור לריצה, נשמח לספר לך כמה הגשמת החלום קרובה.
NRspirit אימוני הצלחה! היא מסגרת עוטפת ומקצועית, שמספקת את כל התנאים והנסיבות להגיע לכל יעד בצורה נכונה, איכותית ושמחה.
הריצה שמובילה אל ההצלחה הופכת באימונים שלנו לחוויה פיזית ומנטלית כוללת, שהולכת גם למקומות אחרים בחיים ומשדרגת תוצאות גם בהם.

מאמרים אחרונים

למה לרוץ?

רובנו מתחילים לרוץ בגלל בעיות משקל, בריאות, כושר גופני, תחרותיות וכיוצ"ב. נכון, כולן סיבות מצוינות ומאוד פרקטיות. אבל מי שכבר רץ ומבלה בדרכים כמה שנים,

המשר קריאה »

סיפורים אחרונים

טור ברכה

 עושים ספורט  / רוני ונעמיBRCA1 ו-BRCA2 עמותת "ברכה" פועלת להעלאת המודעות לסרטן שד וסרטן שחלות, הנובעים מהגנים BRCA1 ו-BRCA2. העמותה תומכת, מייעצת ומכוונת נשים וגברים

המשר קריאה »

פודקאסטים אחרונים

התכנית המלאה 10.5.22

משפחה ספורטיבית במיוחד עם אבא ספורטאי במיוחד וילדה ספורטאית במיוחד, עם צרכים מיוחדים והישגים מיוחדים לא פחות. איתנו באולפן נדב דגן פלקסמן , שיספר על בתו שי וצמיחתה כספורטאית פראלימפית.

נפגעי המערכות ושיקומם בריצה 3.5.22

בערב יום הזיכרון אל נפגעי המערכות, שהשתקמו דרך ריצה והצליחו להפוך נכות לחיים באיכות. שיחה עם רמי יולזרי, הלום קרב ממלחמת לבנון הראשונה, ואיתן חרמון, שיאן עולמי בריצה לקטועי רגל.

ספורטאים בשואה 26.4.22

רגע לפני ערב יום השואה אל הספורטאים היהודים שפעלו בשואה, הפיקו מעצמם את הלא ייאמן בנסיבות אפלות ונוראיות באופן שלא ייאמן. מארחים את גיל רלס, יוצר תכנית לימודים ותערוכה על הספורטאים היהודים בשואה.

תכנית ה 100 12.4.22

הקולות, ההתרגשויות, השירים, ההתחלה וההמשך שבלתי ניתן לעצור..

נשים פורצות דרך 5.4.22

אל הנשים פורצות דרך בספורט ובכלל, עם וואפא חסון מאמנת כושר ומדריכת רכיבה בקבוצת נשים וגברים וקארוואן חלבי מהנדסת ביו רפואית, אלופות מובילות ומנהיגות.

אימונים אחרונים

תרגילי חימום לפני ריצה

תחילת פעילות גופנית מחייבת הנעה הדרגתית ומתונה של כל מערכות הגוף – הזרמת הדם, עבודת השרירים, הגידים, הרצועות והמפרקים. סנכרון סבלני של הכל יחד, יבטיח

לצפייה »